درپوش حرارتی

درپوش حرارتی

یکی از مهمترین نکات در نگهداری از کابل های شبکه قدرت، ممانعت از ورود رطوبت به داخل آنها می باشد. این کار به چند علت زیر ضروری می باشد :

به جهت جلوگیری از خوردگی هادی کابلها : در کابل های آلومینیومی که به سرعت با هوا واکنش نشان می دهند این امر ضروری است. به طور مثال کابل خودنگهدار
جهت جلوگیری از ورود رطوبت به داخل کابل : وجود رطوبت در داخل کابل، به شدت باعث افزایش تخلیه الکترکی در زیر بدنه اتصالات کابل و روی عایق کابل می گردد. وجود درپوش کابل، مانع از ورود رطوبت به دخل ساختمان کابل می شود.

خرید درپوش حرارتی

درپوش حرارتی ، قطعاتی هستند که در اثر حرارت تا اندازه مورد نظر جمع می شوند. لایه داخلی آنها با چسب حرارتی مخصوصی آغشته می گردد که سبب آب بندی مناسب کابل شده و از ورود رطوبت و گرد و غبار به داخل کابل جلوگیری می کند. این درپوشها در مقابل عوامل جوی، رطوبت، اکسیداسیون، خوردگی، الکتریسیته، ضربه و اشعه آفتاب بسیار مقاوم هستند. این قطعات در دو نوع والو دار (SAV) و بدون والو (SA) عرضه می گردد.

فروش درپوش حرارتی

<yoastmark class=

مشخصات درپوش حرارتی:

End Cap از جنس پلی اولفین بوده و جهت محافظت و عایق بندی انتهای کابلها در مقابل اکسیداسیون, گاز اوزون, خوردگی, الکتریسیته, ضربه و اشعه UV بهنگام نگهداری در انبارها به کار می روند. همچنین یک لایه چسب در داخل آنها سبب آب بندی مناسب کابل شده و از ورود رطوبت و گرد و غبار به داخل کابل جلوگیری می نماید.

قیمت درپوش حرارتی
ازخصوصیات این محصول می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

مقاومت بالا در برابر تغییرات دما از ۴۵ – تا ۱۰۵+ درجه سانتیگراد
وجود دو نوع لایه چسب داخلی بصورت فیلمی و اسپیرال جهت تأمین نیازهای مصرفی
شروع جمع شدگی حرارتی از دمای ۱۱۰ درجه و رسیدن به نهایت جمع شدگی در دمای ۱۳۰ درجه سانتی گراد
نسبت جمع شوندگی حرارتی ۳:۱

تولیدکننده درپوش حرارتی