سرکابل چپقی سلپک

سرکابل چپقی سلپک

سرکابل پلاگین (چپقی) چیست؟

سرکابل چپقی سلپک یکی از تجهیزات کابل مهم در صنعت برق هستند و کاربرد وسیعی دارند برای اتصال کابل ها به ترانسفورماتورها، سوئیچگیر ها تابلو های rmu و استفاده در سیستمهای کمپکت اتصال ترانسهای هرمتیک plugin ، پست های کمپکت padmonted و… کاربرد دارند، این نوع سرکابل ها با توجه به کاربردشان به سرکابل های کمپکت یا چپقی نیز شناخته میشوند، این سرکابل ها در دنیا به نام screened separable connector شناخته میشوند که علت این نام گذاری قابل لمس بودن زیر بار و قابل جدا شدن استفاده به دفعات می باشد.

در این سرکابل ها کلیه اجزای استرس کنترل و بدنه این سرکابل ها به صورت یکپارچه در یک قطعه قرار دارند و این امر موجب سهولت در نصب آنها می گردد این نوع سرکابل ها مانند سایر تجهیزات کابل که در ارتباط با کابل های برق کار می کنند، باید برای انواع مختلف کابل با سایز های متفاوت مناسب باشند، این سرکابل ها باید بتوانند در برابر استرس های الکتریکی و مغناطیسی و شرایط محیطی مقاومت کنند سرکابل های پلاگین به صورت فشرده طراحی شده اند و در حالت برقدار کاملاٌ ایمن یا قابل لمس (touchable) می باشند.

خرید سرکابل چپقی سلپک

<yoastmark class=

شرکت ایمن اتصال آسیا تولیدکننده سرکابل چپقی سلپک در سطح ولتاژ های متفاوت می باشد. از انواع سرکابل ها میتوان به سرکابل های زانویی (Elbow) ، مستقیم (Straight) و اصلی (Front یا Tee) فرعی (انشعابی یا دوبل یا Rear) اشاره کرد.

فروش سرکابل چپقی سلپک

<yoastmark class=

انواع سرکابل چپقی

 

سرکابل های پلاگین اصلی (T connector)

اتصـال کـابل ها به ترانس های با بوشینـگ پلاگ این 630 آمپر تابلـوهای کمپــکت (RMU) و دستگاههای اندازه گیـری زمینی (CIT) با بوشینـگهای منطبق بر استاندارد EN50180/50181 توسط این نوع سرکابل انجام میگیرید.

 

قیمت سرکابل چپقی سلپک

سرکابل های پلاگین فرعی (Rear connector)

این نوع سرکابل ها جهت انشعاب گیری از سرکابل اصلی استفاده میشود و به نام سرکابل دوبل یا انشعابی نیز شناخته میشود.

<yoastmark class=

سرکابل های پلاگین مستقیم (Straight)

اتصـال کـابل ها به ترانس های با بوشینـگ پلاگ این 250 آمپر تابلـوهای کمپــکت (RMU) و دستگاههای اندازه گیـری زمینی (CIT) توسط این نوع سرکابل انجام میگیرید.

سرکابل های پلاگین زانویی (ٍElbow)

اتصـال کـابل ها به ترانس های با بوشینـگ پلاگ این 250 آمپر تابلـوهای کمپــکت (RMU) و دستگاههای اندازه گیـری زمینی (CIT) توسط این نوع سرکابل انجام میگیرید.