پاورمیتر سکومک

پاورمیتر سکومک

پاورمیتر سکومک، از ابزارها و تجهیزات اندازه گیری محبوب در دنیا و ایران است. پاورمترها، برای اندازه گیری پارامترهای مختلفی چون توان، ولتاژ و جریان به کار می روند. پاورمترهای سوکومک، در مدل های گوناگون و با قابلیت های متنوع تولید می گردند. این دستگاه ها، برای اندازه گیری کمیت های انرژی در سیستم های فشار ضعیف و فشار قوی به کار می روند.

خرید پاورمیتر سکومک

پاورمیتر سوکومک (socomec)، دستگاهی چند منظوره است که برای اندازه گیری توان اکتیو، توان راکتیو، ولتاژ و جریان به کار می رود. بیشترین کاربرد پاورمتر، در تابلوهای برق صنعتی برای اندازه گیری توان است. سوکومک، از بزرگترین شرکت های صنعتی در دنیا است و در زمینه تولید انواع تجهیزات توزیع و کنترل فعالیت دارد. پاورمترهای این شرکت، در مدل های مختلف تولید می شوند.

فروش پاورمیتر سکومک

پاورمیتر سکومک

پاورمیتر سکومک

پرفروش ترین پاورمیتر سوکومک

یکی از پرفروش ترین پاورمترهای سوکومک، دستگاه DIRIS A-40 است. این دستگاه، وسیله ای برای مانیتورینگ برق است و برای اندازه گیری، نظارت و تست توان و انرژی الکتریکی طراحی شده است. این دستگاه، طیف گسترده ای از عملکردها را برای اندازه گیری ولتاژ، جریان، توان و انرژی ارائه می دهد. امکان بررسی بارهای تک فاز و سه فاز نیز، در این دستگاه فراهم می باشد.

مدل دیگر از پاورمترهای سوکومک که بسیار پرفروش است، دستگاه DIRIS A-60 می باشد که یک کنتور چند منظوره است که بر روی پنل قرار می گیرد. این مدل، تمامی امکانات مدل DIRIS A-40 داشته و علاوه بر آن، عملکردهای پیشرفته دیگری، همچون ثبت منحنی ها و ثبت عملکردها را ارائه می کند. تمامی اطلاعات این دستگاه را می توان، از طریق نرم افزار Analysis که از سایت سوکومک، قابل دانلود است، تجزیه و تحلیل کرد.

نمایندگی پاورمیتر سکومک

قیمت پاورمیتر سوکومک

پاورمتر سوکومک در بازار ایران، دارای قیمت های متنوعی است. سوکومک، انواع دستگاه های اندازه گیری و پاورمتر را تولید نموده است که دارای امکانات مختلف و قیمت های متفاوتی می باشند. از سوی دیگر، قیمت دستگاه ها و تجهیزات الکتریکی وارداتی، کاملا وابسته به دلار است.

قیمت پاورمیتر سکومک