سوکت و پلاگ منکس

سوکت و پلاگ منکس

تاریخچه شرکت منکس:

شرکت منکس MENNEKES تولید کننده پیشتاز نر و ماده های برق صنعتی در جهان است. این شرکت در بیش از ۹۰ کشور جهان بصورت مستقیم محصولات خود را به مصرف کنندگان ارائه می نماید. این شرکت در سال ۱۹۳۵ توسط آلویس منکس، پس از دریافت گواهی تخصصی حرفه برق افتتاح گردید. امروز منکس حدود 1200 پرسنل در سراسر دنیا دارد که دو سوم آنها در آلمان مستقر هستند. تولید برای تأمین نیاز بازار جهانی در کارخانه مرکزی واقع در شهرهای Kirchhundem و Neudorf آلمان صورت می گیرد. بیش از ۵۰% محصولات تولیدی منکس به خارج از آلمان صادر می گردد.

<yoastmark class=

نمایندگی سوکت و پلاگ منکس

سوکت و پلاگ منکس مادگی از مرغوب ترین و با کیفیت ترین مواد اولیه تولید شده است. سوکت منکز از مقاومت حرارتی و الکتریکی بسیار بالایی برخوردار بوده و کاملاٌ ضد آب می باشد. شما می توانید به صورت حضوری و آنلاین این پریز صنعتی را با نازلترین قیمت از این نمایندگی معتبر خریداری نمایید.

مادگی 32 آمپر 3 پین منکز یکی از پرفروش ترین سوکت های این کمپانی بوده که توانسته بسیاری از نیازهای صنعت گران را تأمین نماید. کمپانی منکس یکی از بزرگترین تولید کنندگان سوکت های صنعتی در آلمان است که در سال 1935 فعالیت رسمی خود را آغاز کرد. این برند توانسته با کسب تاییدیه معتبر داخلی و خارجی بخش بزرگی از نیازهای بازار را تأمین نماید.

خرید سوکت و پلاگ منکس

منظور از سوکت صنعتی چیست؟

سوکت های صنعتی به جهت اتصال بین سیم و کابل با منبع اصلی جریان برق به کار می روند. در اصل سوکت های صنعتی نوعی اتصال دهنده جریان برق می باشند.

قیمت سوکت و پلاگ منکس

انواع سوکت های برق

کانکتور ها یا سوکت های برق مطابق با ولتاژها و فرکانس های متفاوتی تولید می شوند. هر کدام از این سوکت ها دارای مقاومت حرارتی بسیار بالایی هستند و در سخت ترین شرایط آب و هوایی قابل استفاده می باشند. این سوکتها عبارتند از:

سوکت برق صنعتی تکفاز
سه فاز
ثابت و سیار
جنگی

<yoastmark class=

کاربرد های سوکت و پلاگ ضد انفجار

از سوکت و پلاگ ضد انفجار در صنعت های مختلف استفاده می شود و ما قصد داریم کاربرد های آن را در دو صنعت بررسی می کنیم.

صنعت دریای و گاز و نفت

صنعت استخراج سوخت های فسیلی علی الخصوص نفت و گاز برای اینکه ایمنی الکتریکی را برای تجهیزات الکتریکی خود ایجاد کند از سوکت ها و پلاگ های ضد انفجار استفاده می کند.
از سوکت و پلاگ های ضد انفجار در زمان استخراج، فعالیت های عملیاتی، ذخیره کردن و بارگیری، کشتی های حفاری کننده، دکل ها، سکو های شناور و…استفاده می شود.

فروش سوکت و پلاگ منکس

از مزیت های استقاده از سوکت و پلاگ های ضد انفجار در این صنعت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ایمنی اپراتور و زیر ساخت ها را تضمین می کند.
سوکت ها و پلاگ ها از تراکم و استحکام برخوردار هستند.
سوکت ها و پلاگ ها عملکردی قابل اطمینان دارند.
صنعت دارویی و شیمیایی

یکی از صنعت هایی که بسیار با گازهای قابل اشتعال سر و کار دارد، صنعت داروسازی و شیمیایی است. در این صنعت به علت مورد بیان شده در بالا استفاده از سوکت و پلاگ اهمیت و کاربرد زیادی دارد.
از سوکت و پلاگ های ضد انفجار در پریز های برقی که بر روی پمپ های سیار نصب شده، میکس کننده ها و سیستم گرمایشی، در شرکت های بیوتکنولوژی و… استفاده می شود.