درباره ما

درباره ما

شرکت ایمن اتصال آسیا تأمین کننده انواع سرکابل, مفصل و دیگر تجهیزات کنترل و توزیع نیروی برق در کشور می باشد. با بکارگیری مدیران و پرسنل مجرب و ارائه بهترین و با کیفیت ترین محصولات از شناخته شده ترین برندهای اروپایی و آمریکایی همچون نکسانز (Nexans), یوروملد (Euromold), آسیا سیف(Asia safe), تری ام (۳M), منیکز (Mennekes), فلوک (Fluke), تجهیزات فشار ضعیف زیمنس (Siemens), بستهای کابل پریسمان (Prysmian) .

سرکابل
کلیدهای دوطرفه

شرکت ایمن اتصال آسیا بر مبنای سه اصل صداقت, رضایتمندی مشتری استوار است. در مدت یک دهه فعالیت خود بعنوان یکی از ارکان این حرفه قرار گرفتیم. با بسیاری از شرکتها و پیمانکاران بزرگ کشور همکاری داشتیم. همچون نفت فلات قاره، نفت لاوان، مهندسی و ساختمان صنایع نفت O۱، پتروشیمی کرمانشاه، سیمان هرمزگان، فولاد ارفع، مس سرچشمه، آبفا جنوبغرب تهران، بهره برداری صد طالقان و … باشد. مفتخریم برای اولین بار در ایران تواسته ایم محصولات حوزه برق شرکت ۳M را بصورت سفارشی و در کمترین زمان فراهم نماییم.

در پایان امید است که بتوانیم گام های بلند و مستمری در حوزه تأمین تجهیزات واحدهای صنعتی برداریم. در راستای ارتقاء تکنولوژی و پیشرفت روز افزون صنعت کشور عزیزمان ایران، هر روز بهتر از دیروز ارائه خدمات نماید. در انتظار انتقادات و پیشنهادات سازنده شما هستیم.